تماس با ما
وضعیت: غیر فعال
اطلاعات بیشتر
"34

پیشنهاد ویژه

ساید بای ساید ال جی مدل SG1 ساید بای ساید ال جی مدل: SG1
A++

استیل

گارانتی : گلدیران

قیمت اولیه: 66,620,000 تومان

قیمت نهایی: 66,620,000 تومان

12+7kg

پیشنهاد ویژه

ماشین لباسشویی ال جی مدل SG120CW-G20 ماشین لباسشویی ال جی مدل: SG120CW-G20
+++A

سفید

گارانتی : گلدیران

قیمت اولیه: 19,480,000 تومان

قیمت نهایی: 19,090,400 تومان

"77

پیشنهاد ویژه

تلویزیون ال جی مدل OLED77W7T تلویزیون ال جی مدل: OLED77W7T

نوک مدادی

گارانتی : گلدیران

قیمت اولیه: 134,399,000 تومان

قیمت نهایی: 134,399,000 تومان

56m2

پیشنهاد ویژه

تصفیه هوا ال جی مدل AM50GYWN2 تصفیه هوا ال جی مدل: AM50GYWN2

سفید

گارانتی : گلدیران

قیمت اولیه: 7,245,000 تومان

قیمت نهایی: 7,172,550 تومان

ال جی سیگنچر

ال جی با طراحی برند جدید LG SIGNATURE با حفظ ماهیت وجودی خود، حس جدید زندگی را به مشتریان فهیم و آگاه القا می کند. این برند، علاوه بر ایجاد حس خشنودی و رضایت، دسترسی به سبک زندگی استثنایی از طریق نوآوری در کنار زیبا شناسی را فراهم کرده است. چیدمان عالی محصولات این برند کنار هم، تحت یک فرایند ارزیابی دقیق و توسط کارشناسان خبره و برجسته گرد هم آمده است. فلسفه طراحی LG SIGNATURE  با الهام از تجسم ماهیت هر محصول بوجود آمده است چرا که با حذف عناصر غیر ضروری، زیبایی را در نهایت سادگی آشکار می کند. در نهایت این برند، نوعی از یگانگی و منحصر به فرد بودن را برای دوست داران خود به ارمغان می آورد. LG SIGNATURE با امضای مشخص و متمایز خود تجسمی از سیال و بی وقفه شکوه و تعالی است. با LG SIGNATURE راه های جدید برای کسب تجربه ای با قدرت بصری، پاسخگویی بیشتر و کاربردی تر از قبل را تجربه کنید.

تلویزیون ال‌جی سیگنچر

مهم‌ترین و شاید استراتژیک‌ترین محصول ال‌جی سیگنچر، تلویزیون‌های فوق‌العاده جذاب این برند است. تلویزیون‌های سری سیگنچر به لطف ضخامت بی‌نهایت باریک‌ که به ۲.۵ میلی‌متر می‌رسد می‌توانند مانند بخشی از دیوار منزل شما به شمار روند یا مانند کاغذ دیواری یا تابلو روی دیوار قرار گیرند. ال‌جی تمام تلویزیون‌های سری سیگنچر خود را به پنل  OLEDمجهز کرده‌ است. 

ماشین لباس‌شویی دوقلوی ال‌جی سیگنچر

ال‌جی در برند سیگنچر خود با اضافه کردن یک بخش کوچک و مستقل به ماشین لباس‌شویی اصلی، تلاش می‌کند ماشین‌ لباس‌شویی خود را نه‌تنها از نظر طراحی بلکه از نظر کارایی از رقبا متمایز کند. این بخش کوچک برای شستن حجم کمتری از لباس‌ها و برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی و آب مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر دو بخش اصلی و مینی این ماشین لباس‌شویی می‌توانند مستقل از هم عمل کنند و حتی امکان جداسازی این دو بخش از یکدیگر وجود دارد. ال‌جی فناوری‌های مختلف را برای تضمین بالاترین بازده‌ی ماشین لباس‌شویی امتحان کرده و در ال‌جی سیگنچر از سیستم Centum System بهره برده است که لرزش دستگاه را حذف کرده، صدای موتور را به پایین‌ترین سطح کاهش داده و مصرف انرژی را به بهینه‌ترین حالت رسانده است.

یخچال ال‌جی سیگنچر

در  یخچال جدید ال‌جی فناوری به‌ کار گرفته شده است که با دو ضربه به شیشه می‌توانید داخل یخچال را بدون باز کردن درب آن، مشاهده کنید. همچنین سنسوری در پایین یخچال قرار دارد که وقتی پا در فاصله‌ی کمی از در یخچال قرار می‌گیرد، به‌صورت خودکار در باز می‌شود.

تصفیه هوای ال‌جی سیگنچر

محصول آخر سری سیگنچر، دستگاه تصفیه هوای ال‌جی سیگنچر است که از فیلترهای قدرتمند تا ۱ پیکومتر بهره می‌برد تا هیچ‌گونه گرد و غباری نتواند از دستگاه خارج شود. این دستگاه علاوه بر یونیزه کردن هوای محیط و از بین بردن غبار هوا، رطوبت لازم برای محیط را نیز ایجاد می‌کند. 

ادامه مطلب
استفاده از مطالب سایت ال جی مارکت صرفا با ذکر منبع بلا مانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بهداد تجارت ماهان می باشد.
LGMARKET.IR - Copyright © 2013, all rights reserved